AtlasJet Ucuz Uçak Bileti

Ucuz uçak bileti web sitesi (2006'dan beri)


Atlasjet Uçak Bileti Sitesi

Atlasjet Havacılık A.Ş 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuş, `İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı` yapmak üzere ruhsatlandırılmış ve ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Uçuş operasyonuna 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçak ile başlamıştır. Takip eden zaman içinde, Eylül 2001 ayında aynı tipte üçüncü uçağını ve Temmuz 2003 tarihinde yine aynı tipte dördüncü uçağını filosuna dahil etmiştir.

Nisan 2004 tarihinde Turizm sektörünün güvenilir lider şirketleri ETS Tur ve Öger Tur güçlerini birleştirmesiyle Atlasjet’te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 14.06.2004 tarihinde SHGM tarafından “İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere ruhsatlandırılarak, 01.07 2004 tarihinden itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

Uçuş operasyonu gerçekleştirilen noktalar olarak; Türkiye`de İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bodrum, Dalaman, Adana, Edremit,Trabzon, Malatya, Erzincan, Kars, Uşak, Siirt ve Kıbrıs, Almanya`da Dusseldorf, Koln, Frankfurt, Rostock, Munich, Stuttgart, Berlin, Numberg, Hamburg, Bremen, Hannover, v.b. şehirler ile İsrail, Hollanda, İtalya, Polonya, Birleşik Arap Emirlikleri, İsviçre, Cezayir, Avusturya, Kazakistan, v.b. ülkeler gelmektedir.

Ucuz Uçak Bileti ile Ucuz Yolculuk. THY ONUR ATLAS Yurtiçi Yurtdışı ucuz bilet

Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra Atlasjet Havayolları, IATA üyesi tarifeli havayolu olarak büyümeye ve yolunda devam etmeye , bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir. Öger Grubu; mevcut yapısıyla 9’dan fazla havayoluyla uçmakta ve bu havayollarına eşit mesafede kalmak üzere karar almıştır.01/02/2006 tarihi itibariyle Öger Grub’un Atlasjet’te bulunan %45’lik hissesi; ETS Grubu tarafından devir alınmıştır. Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Murat ERSOY, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve CEO’luğuna Tuncay DOĞANER getirilmiştir. Öger Grub’u, Atlasjet’in en saygın ve ana müşterisi olarak uçuşlarına Atlasjet ile devam edecektir.


Yaşanmış Süper Komik Diyaloglar

Ucuz Uçak Bileti Geyikleri

12 yıl kadar önce, uçak biletinin pek pahalı olduğu zamanlarda "9 liraya uçak bileti" kampanyası yapılmış ve büyük yankı uyandırmıştı.

İşte çağrı merkezi kayıtlarındaki o diyaloglar:

Ucuz Bilet Geyikleri


UCUZ BİLET HABERLERİ: